Titujt

Sot, mot me diell dhe i ngrohtë

koha-me-diell

Moti sot në vendin tonë do të jetë me diell dhe i ngrohtë me vranësira lokale. Do të fryjë erë e lehtë me drejtim verior, ndërsa gjatë pasdites në pjesën perëndimore të vendit do të ketë mundësi për reshje të shkurta shiu. Temperaturat do të variojnë prej 21 deri më 33 gradë. Në Shkup do të kemi mot të ngjashëm me temperatura deri më 30 gradë.

Comments are closed.

Scroll To Top